FUDBAL: Raspored utakmica na Evropskom prvenstvu

Utakmicom fudbalera Turske i Italije u Rimu u petak, 11. juna, počinje Evropsko prvenstvo koje će završiti 11. jula na Vembliju.

Raspored utakmicama na Evropskom prvenstvu:

 

Grupa A: Italija, Švajcarska, Turska, Vels

1. kolo:

Turska - Italija (11. jun, Rim, 21.00)

Vels - Švajcarska (12. jun, Baku, 15.00)

 

2. kolo:

Turska - Vels (16. jun, Baku, 18.00)

Italija - Švajarska (16. jun, Rim, 21.00)

 

3. kolo:

Italija - Vels (20. jun, Rim, 18.00)

Švajcarska - Turska (20. jun, Baku, 18.00)

 

Grupa B: Belgija, Danska, Finska, Rusija

1. kolo

Danska - Finska (12. jun, Kopenhagen, 18.00)

Belgija - Rusija (12. jun, Sankt Peterburg, 21.00)

 

2. kolo:

Finska - Rusija (16. jun, Sankt Peterburg, 15.00)

Danska - Belgija (17. jun, Kopenhagen, 18.00)

 

3. kolo:

Finska - Belgija (21. jun, Sankt Peterburg, 21.00)

Rusija - Danska (21. jun, Kopenhagen, 21.00)

 

Grupa C: Austrija, Holandija, Severna Makedonija, Ukrajina

1. kolo:

Austrija - Severna Makedonija (13. jun, Bukurešt, 18.00)

Holandija - Ukrajina (13. jun, Amsterdam, 21.00)

 

2. kolo:

Ukrajina - Severna Makedonija (17. jun, Bukurešt, 15.00)

Holandija - Austrija (17. jun, Amsterdam, 21.00)

 

3. kolo:

Ukrajina - Austrija (21. jun, Bukurešt, 18.00)

Severna Makedonija - Holandija (21. jun, Amsterdam, 18.00)

 

Grupa D: Hrvatska, Češka, Engleska, Škotska

1. kolo:

Engleska - Hrvatska (13. jun, London, 15.00)

Škotska - Češka (14. jun, Glazgov, 15.00)

2. kolo:

Hrvatska - Češka (18. jun, Glazgov, 18.00)

Engleska - Škotska (18. jun, London, 21.00)

3. kolo:

Češka - Engleska (22. jun, London, 21.00)

Hrvatska - Škotska (22. jun, Glazgov, 21.00)

 

Grupa E: Poljska, Slovačka, Španija, Švedska

1. kolo:

Poljska - Slovačka (14. jun, Sankt Peterburg, 18.00)

Španija - Švedska (14. jun, Sevilja, 21.00)

2. kolo:

Švedska - Slovačka (18. jun, Sankt Peterburg, 15.00)

Španija - Poljska (19. jun, Sevilja, 21.00)

3. kolo:

Švedska - Poljska (23. jun, Sankt Peterburg, 18.00)

Slovačka - Španija (23. jun, Sevilja, 18.00)

 

Grupa F: Francuska, Nemačka, Mađarska, Portugal

1. kolo:

Mađarska - Portugal (15. jun, Budimpešta, 18.00)

Francuska - Nemačka (15. jun, Minhen, 21.00)

 

2. kolo:

Mađarska - Francuska (19. jun, Budimpešta, 15.00)

Portugal - Nemačka (19. jun, Minhen, 18.00)

 

3. kolo:

Nemačka - Mađarska (23. jun, Minhen, 21.00)

Portugal - Francuska (23. jun, Budimpešta, 21.00)

 

Utakmice osmine finala:

26. jun – Amsterdam (18.00) i London (21.00)

27. jun – Budimpešta (18.00) i Sevilja (21.00)

28. jun – Kopenhagen (18.00) i Bukurešt (21.00)

29. jun – London (18.00) i Glazgov (21.00)

Utakmice četvrtfinala:

2. jul – Sankt Peterburg (18.00) i Minhen (21.00)

3. jul – Baku (18.00) i Rim (21.00)

 

Utakmice polufinala:

6. i 7. jul – London (21.00)

 

Finale:

11. jul – London (21.00)

Beta
Novine Toronto, broj 
1688
Toronto 
08. Jun 2021.
Oglasite se na našem sajtu, preko naše e-liste, u štampanom izdanju Novina kao i u internet Srpskom poslovnom imeniku.  Povoljni paketi za promociju vaše kompanije. 416.892.9882

Oglasite se na našem sajtu, preko naše e-liste, u štampanom izdanju Novina kao i u internet...

POSLOVNI IMENIK

Srpski poslovni imenik, koji izdaju Novine Toronto, jedinstveno je izdanje u kojem se...

RECEPTI

Ishrana zauzima važno mesto u životu ljudi. Živimo u eri nedostatka vremena koje se...

FINANSIRANJE

Praktičnim znanjem, iskustvom i kao Lender i kao Broker, Dragana Jovanović, serijom...

Krsna slava je prastari običaj u kome se, uz posebne obrede i gozbu, proslavlja hrišćanski...

Znate li šta se dogodilo na današnji dan u istoriji? Novine vam donose najzanimljivije...

Preporuke