Partizan pobedio Skenderbeg, Zvezda – Arsenal 0:0

Toronto,
02. November 2017.
Novine Toronto, broj
1525

Fudbaleri Partizana pobedili su sinoć u Beogradu albanski Skenderbeg sa 2:0, u utakmici četvrtog kola i ostvarili prvu pobedu u Grupi B u Ligi Evropa.

Partizan je poveo u 39. minutu golom Zorana Tošića iz slobodnog udarca, a pobedu je obezbedio Leandre Tavamba u 66. minutu.

Šampion Srbije sada ima pet bodova i drugi je na tabeli, iza Dinama iz Kijeva.

U narednom kolu, 23. novembra Partizan će dočekati Jang Bojs, a Skenderbeg će biti domaćin Dinamu

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su sinoć 0:0 protiv Arsenala u Londonu, u utakmici četvrtog kola Grupe H u Ligi Evropa.

Arsenal je prvi na tabeli sa 10 bodova, Zvezda ima pet, BATE je treći sa četiri boda, a Keln ima tri.

U petom kolu 23. novembra Zvezda će igrati u Belorusiji protiv BATE Borisova, a Arsenal će igrati u Kelnu.

U drugoj utakmici u toj grupi Keln je na svom terenu pobedio BATE Borisov sa 5:2.