Kristijan Šmit je podneo ostavku na mesto visokog predstavnika za Bosnu i Hercegovinu
Nakon gotovo pet godina, Šmit je lično odlučio da okonča svoju službu u provođenju mirovnog procesa u BiH - navodi se u saopštenju koje je poslao OHR nemačkom Dnevnom listu....





